Wyświetlanie wszystkich 9 wyników

Pokaż filtry
Zamknij

RAW KS Slim Organic Hemp ROLLS 5m

7.00
Oryginalne bibułki RAW Chanvre Organic w 5-metrowej rolce! Organic Hemp to ekologiczne bibułki wykonane z czystej konopi i przetwarzane w sposób przyjazny środowisku. Bardzo cienkie, jaśniejsze od wersji Classic. Spalają się niezwykle wolno i czysto.
Zamknij

Bibułki RAW KS Slim Organic Hemp

5.00
RAW Organic Hemp to ekologiczne bibułki wykonane z czystej konopi i przetwarzane w sposób przyjazny środowisku. Bardzo cienkie, jaśniejsze od wersji Classic. Spalają się niezwykle wolno i czysto.
Zamknij

Owijka Rożek Cones – 12szt

12.00
Wysokiej jakości skręcone rożki wykonane z ultra cienkiego papieru konopi. Taśma klejąca stanowi tylko 0,5mm szerokości dzięki czemu gotowe rożki nie zmieniają smaku tytoniu i palą się równo bez pozostałości po paleniu.
Zamknij

Bibułka Raw Extra Long 30cm

13.50
Wyjątkowo długa bibułka RAW. Oryginalna wersja dla wymagających użytkowników.
Zamknij

Filtry RAW Cone Tips Perfecto

3.00
Oryginalne filtry kartonowe Raw w delikatnie zaokrąglonej formie są niezwykle proste w skręceniu. Książeczka z filtrami posiada instrukcję skręcania. Naturalne, mniej przetworzone chemicznie. Filtry w jasnym brązowym kolorze, nie bielone. Wykonane po to, aby cieszyć się tytoniem w najczystszej postaci.
Zamknij

Owijaka Raw Classic 6 szt

7.00
Wysokiej jakości bibułka idealna do skręcania ręcznego lub w zwijarce. Wykonana z 100% włókna drewna oraz gumy arabskiej, która zapewnia doskonałą przylepność. Neutralna w smaku.
Zamknij

Bibułki RAW Classic KingSize Slim

4.50
Bibułki Raw Classic King Size Slim to naturalne bibułki do skręcania papierosów wykonane po to, aby cieszyć się tytoniem w najczystszej postaci. Są przeźroczyste o delikatnym brązowym zabarwieniu, niechlorowane, niebielone - wykończone włóknami konopnymi – co spowalnia i wygładza proces spalania. Bletki Raw posiadają wodny znak – nadruk w postaci skrzyżowanych linii, który zapewnia równomierne i płynne spalanie.
Zamknij

Bibułki OCB Slim Premium + Filters

5.20
materiał: bibułka, filtr długość / szerokość: 10,8 cm / 4,4 cm ilość: 1 opak – 32 listki i 33 filtry
Zamknij

Bibułki OCB Slim

3.50
Najlepsze bibułki do skrętów wykonane z bardzo cienkiego papieru lnianego, posiadają cienką warstwę kleju /naturalnej gumy arabskiej/ ułatwiającą skręcanie. Są