SHISHA ALADDIN BLACK 35 cm 2 węże

SHISHA ALADDIN BLACK 35 cm 2 węże

Na stanie

84.00

Średniej wielkości fajka wodna o oryginalnym wyglądzie . Shisha ta jest idealnym rozwiązaniem dla osób które cenią sobie dobrą  jakość za przystępną cenę.

Na stanie

Ilość:
Compare

Średniej wielkości fajka o pięknym wyglądzie  w oryginalnej stylistyce. Korpus stanowi jedną całość nierozkręcaną. Rurka zanurzeniowa jest wykręcana co ułatwia mycie. Zdejmowany talerz ułatwi wysypywanie popiołu z węgielków. Łączenie z dzbanem jest na uszczelce. Modernistyczny dzban idealnie pasuje do nowoczesnego korpusu. Całość dobrana jest kolorystycznie dla jeszcze lepszego efektu. Fajka jest idealnym rozwiązaniem dla osób które cenią sobie wysoką jakość za przystępną cenę.Cybuch może się nieco różnić wyglądem od tego co jest na zdjęciu..

• Wysokość bez cybucha: 31 cm
  • Wysokość dzbana: 13,5 cm
  • Średnica talerza: 11 cm
  • Średnica rurki zanurzeniowej: 0,8 cm
  • Połączenie z dzbanem: Uszczelka
  • Długość węża: 100 cm

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “SHISHA ALADDIN BLACK 35 cm 2 węże”

Your custom content goes here. You can add the content for individual product