Wyświetlanie 1–16 z 34 wyników

Show sidebar
Zamknij

Zapalniczka Plazmowa New Black

70.00
Zapalniczka plazmowa to elegancki i funkcjonalny gadżet dla palaczy oraz miłośników nowinek technologicznych.
Zamknij

Zapalniczka Plazmowa Dotykowa Round Oxyd

74.00
Nowe rozwiązania nowy design zapalniczek plazmowych Zapalniczki z pionowym ustawieniem elektrod umożliwiają łatwiejszy dostęp dla papierosa . Model uzupełniony został o wskażnik led informujący o rozładowaniu baterii. Cieńszy,  bardziej ergonomiczny kształt sprawia że zapalniczka jest uwielbiana przez kobiety. Zapalniczka plazmowa na USB to rewolucyjne rozwiązanie dla palaczy! Jest nie tylko funkcjonalna ale też będzie świetnym gadżetem dla miłośników nowinek technologicznych. Elegancki i nowoczesny, przypadnie do gustu każdemu, kto szuka produktu klasy Premium. Zapalniczka plazmowa z dwiema wiązkami plazmy, ładowana za pomocą kabla USB dołączonego do zestawu. Odporna na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne.
Zamknij

Zapalniczka Plazmowa Dotykowa Round Gold

74.00
Nowe rozwiązania nowy designe zapalniczek plazmowych Zapalniczki z pionowym ustawieniem elektrod umożliwiają łatwiejszy dostęp dla papierosa . Model uzupełniony został o wskażnik led informujący o rozładowaniu baterii. Cieńszy,  bardziej ergonomiczny kształt sprawia że zapalniczka jest uwielbiana przez kobiety. Zapalniczka plazmowa na USB to rewolucyjne rozwiązanie dla palaczy! Jest nie tylko funkcjonalna ale też będzie świetnym gadżetem dla miłośników nowinek technologicznych. Elegancki i nowoczesny, przypadnie do gustu każdemu, kto szuka produktu klasy Premium. Zapalniczka plazmowa z dwiema wiązkami plazmy, ładowana za pomocą kabla USB dołączonego do zestawu. Odporna na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne.
Zamknij

Zapalniczka Plazmowa Classic Oxyd

75.00
Nowe rozwiązania! Nowy design zapalniczek plazmowych 2018! Zapalniczki z pionowym ustawieniem elektrod umożliwiają łatwiejszy dostęp do papierosa, cygara oraz fajki czy bonga. Zapalniczka w wersji SLIM - cieńsza i bardziej poręczna.
Zamknij

Zapalniczka Plazmowa z Latarką

68.00
Zapalniczka i  latarka w jednym - czarny mat
Zamknij

Zapalniczka Plazmowa Wireless Blue

125.00
Najnowszy model Zapalniczki Plazmowej wzbogacony został o dodatkowe funkcje. Czterostopniwy wskaznik LED informuje o poziomie naładowania baterii. Przycisk dotykowy jest wygodny w użyciu. Dołączona do zestawu ładowarka indukcyjna pozwala na dodatkowy sposób ładowania baterii - wireless bezprzewodowy.Zwiększona pojemność baterii do 260 mAh wydłuża czas  użytkowania pomiędzy doładowaniami.
Zamknij

Zapalniczka PLAZMOWA Wireless rainbow

125.00
Nowe rozwiązania nowy designe zapalniczek plazmowych Model uzupełniony został o wskaznik led informujący o rozładowaniu baterii. oraz dodatkowy sposób ładowania baterii - wireless bezprzewodowy. Zestaw zawiera dodatkowo ładowarkę wireless.Zwiększona pojemność baterii - 260 mAh co znacznie zwiększa czas użytkowania pomiędzy doładowaniami. Zapalniczka plazmowa na USB to rewolucyjne rozwiązanie dla palaczy! Jest nie tylko funkcjonalna ale też będzie świetnym gadżetem dla miłośników nowinek technologicznych. Elegancki i nowoczesny, przypadnie do gustu każdemu, kto szuka produktu klasy Premium. Zapalniczka plazmowa z dwiema wiązkami plazmy, ładowana za pomocą kabla USB lub dołączonej do zestawu ładowarki wireless. Odporna na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne.
Zamknij

Zapalniczka PLAZMOWA Wireless black

125.00
Nowe rozwiązania! Nowy design zapalniczek plazmowych!  Najnowszy model Zapalniczki Plazmowej wzbogacony został o dodatkowe funkcje. Czterostopniwy wskaznik LED informuje o poziomie naładowania baterii. Przycisk dotykowy jest wygodny w użyciu. Dołączona do zestawu ładowarka indukcyjna pozwala na dodatkowy sposób ładowania baterii - wireless bezprzewodowy. Zwiększona pojemność baterii do 260 mAh wydłuża czas  użytkowania pomiędzy doładowaniami.
Zamknij

Zapalniczka PLAZMOWA Dotykowa Tęcza

79.00
Nowe rozwiązania nowy designe zapalniczek plazmowych Model uzupełniony został o wskaznik led informujący o rozładowaniu baterii. Zapalniczka plazmowa na USB to rewolucyjne rozwiązanie dla palaczy! Jest nie tylko funkcjonalna ale też będzie świetnym gadżetem dla miłośników nowinek technologicznych. Elegancki i nowoczesny, przypadnie do gustu każdemu, kto szuka produktu klasy Premium. Odporna na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne.
Zamknij

Zapalniczka PLAZMOWA SLIM BLACK połysk

69.00
Nowe rozwiązania! Nowy design zapalniczek plazmowych 2018! Zapalniczki z pionowym ustawieniem elektrod umożliwiają łatwiejszy dostęp do papierosa, cygara oraz fajki czy bonga. Zapalniczka w wersji SLIM - cieńsza i bardziej poręczna.
Zamknij

Zapalniczka PLAZMOWA SLIM Kameleon

69.00
Nowe rozwiązania! Nowy design zapalniczek plazmowych 2018! Zapalniczki z pionowym ustawieniem elektrod umożliwiają łatwiejszy dostęp do papierosa, cygara oraz fajki czy bonga. Zapalniczka w wersji SLIM