Wyświetlanie wszystkich 7 wyników

Show sidebar
Zamknij

Zwijarka RAW plastik 79mm

11.00
Solidna i wytrzymała zwijarka RAW. Zwijarka w znaczny sposób ułatwi własnoręczne wykonanie papierosów.  
Zamknij

RAW KS Slim Organic Hemp ROLLS 5m

7.00
Oryginalne bibułki RAW Chanvre Organic w 5-metrowej rolce! Organic Hemp to ekologiczne bibułki wykonane z czystej konopi i przetwarzane w sposób przyjazny środowisku. Bardzo cienkie, jaśniejsze od wersji Classic. Spalają się niezwykle wolno i czysto.
Zamknij

Bibułki RAW KS Slim Organic Hemp

5.00
RAW Organic Hemp to ekologiczne bibułki wykonane z czystej konopi i przetwarzane w sposób przyjazny środowisku. Bardzo cienkie, jaśniejsze od wersji Classic. Spalają się niezwykle wolno i czysto.
Zamknij

Bibułka Raw Extra Long 30cm

13.50
Wyjątkowo długa bibułka RAW. Oryginalna wersja dla wymagających użytkowników.
Zamknij

Filtry RAW Cone Tips Perfecto

3.00
Oryginalne filtry kartonowe Raw w delikatnie zaokrąglonej formie są niezwykle proste w skręceniu. Książeczka z filtrami posiada instrukcję skręcania. Naturalne, mniej przetworzone chemicznie. Filtry w jasnym brązowym kolorze, nie bielone. Wykonane po to, aby cieszyć się tytoniem w najczystszej postaci.
Zamknij

Owijaka Raw Classic 6 szt

7.00
Wysokiej jakości bibułka idealna do skręcania ręcznego lub w zwijarce. Wykonana z 100% włókna drewna oraz gumy arabskiej, która zapewnia doskonałą przylepność. Neutralna w smaku.
Zamknij

Bibułki RAW Classic KingSize Slim

4.50
Bibułki Raw Classic King Size Slim to naturalne bibułki do skręcania papierosów wykonane po to, aby cieszyć się tytoniem w najczystszej postaci. Są przeźroczyste o delikatnym brązowym zabarwieniu, niechlorowane, niebielone - wykończone włóknami konopnymi – co spowalnia i wygładza proces spalania. Bletki Raw posiadają wodny znak – nadruk w postaci skrzyżowanych linii, który zapewnia równomierne i płynne spalanie.