Wyświetlanie 1–16 z 100 wyników

Show sidebar
Zamknij

Młynek metalowy Amsterdam

36.00
duży dwuczęściowy młynek  metalowy
Zamknij

Młynek metalowy MagnoMix

45.00
czteroczęściowy młynek  metalowy
Zamknij

Młynek metalowy Leaf 2częściowy

15.00
dwuczęściowy młynek  metalowy Leaf
Zamknij

Zapalniczka Plazmowa New Black

70.00
Zapalniczka plazmowa to elegancki i funkcjonalny gadżet dla palaczy oraz miłośników nowinek technologicznych.
Zamknij

Papierośnica metalowa line

22.00
Metalowe papierośnica  na 20 papierosów o długości 9 cm.
Zamknij

Popielniczka obrotowa czarna

30.00
Popielniczka ceramiczna obrotowa-automatyczna, Po naciśnięciu popiół spada do środka popielniczki, dzięki czemu nie wydziela brzydkiego zapachu. Wysokość 12,5 cm Średnica 13 cm Średnica podstawki na papierosy 11cm
Zamknij

Popielniczka obrotowa niebieska

30.00
Popielniczka obrotowa-automatyczna, metalowa w kolorze srebrnym. Solidna i masywna. Po naciśnięciu popiół spada do środka popielniczki, dzięki czemu nie wydziela brzydkiego zapachu. Wysokość 12,5cm Średnica 13cm Średnica podstawki na papierosy 11cm
Zamknij

Zapalniczka Plazmowa Dotykowa Round Oxyd

74.00
Nowe rozwiązania nowy design zapalniczek plazmowych Zapalniczki z pionowym ustawieniem elektrod umożliwiają łatwiejszy dostęp dla papierosa . Model uzupełniony został o wskażnik led informujący o rozładowaniu baterii. Cieńszy,  bardziej ergonomiczny kształt sprawia że zapalniczka jest uwielbiana przez kobiety. Zapalniczka plazmowa na USB to rewolucyjne rozwiązanie dla palaczy! Jest nie tylko funkcjonalna ale też będzie świetnym gadżetem dla miłośników nowinek technologicznych. Elegancki i nowoczesny, przypadnie do gustu każdemu, kto szuka produktu klasy Premium. Zapalniczka plazmowa z dwiema wiązkami plazmy, ładowana za pomocą kabla USB dołączonego do zestawu. Odporna na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne.
Zamknij

Zapalniczka Plazmowa Dotykowa Round Gold

74.00
Nowe rozwiązania nowy designe zapalniczek plazmowych Zapalniczki z pionowym ustawieniem elektrod umożliwiają łatwiejszy dostęp dla papierosa . Model uzupełniony został o wskażnik led informujący o rozładowaniu baterii. Cieńszy,  bardziej ergonomiczny kształt sprawia że zapalniczka jest uwielbiana przez kobiety. Zapalniczka plazmowa na USB to rewolucyjne rozwiązanie dla palaczy! Jest nie tylko funkcjonalna ale też będzie świetnym gadżetem dla miłośników nowinek technologicznych. Elegancki i nowoczesny, przypadnie do gustu każdemu, kto szuka produktu klasy Premium. Zapalniczka plazmowa z dwiema wiązkami plazmy, ładowana za pomocą kabla USB dołączonego do zestawu. Odporna na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne.
Zamknij

Zapalniczka Plazmowa Classic Oxyd

75.00
Nowe rozwiązania! Nowy design zapalniczek plazmowych 2018! Zapalniczki z pionowym ustawieniem elektrod umożliwiają łatwiejszy dostęp do papierosa, cygara oraz fajki czy bonga. Zapalniczka w wersji SLIM - cieńsza i bardziej poręczna.
Zamknij

Zapalniczka Plazmowa z Latarką

68.00
Zapalniczka i  latarka w jednym - czarny mat